Interiér / fotogalerie

Postavili jsme si dům našich snů. Jak se však říká, člověk míní a život mění.“ Došlo tedy na prodej našeho domu s bazénem a saunou v Jílovém u Prahy. Níže najdete fotografie, jak to u nás vypadalo, když jsme v domě ještě bydleli.

Na jednotlivých podstránkách najdete aktuální prázdné hnízdo a můžete plně popustit uzdu své fantazii. Jak byste prostor využili Vy?

1. nadzemní podlaží

Najdete zde hlavní obytný prostor s východem na zastřešenou jižní terasu, dětský denní pokoj, pracovnu s vestavěnou knihovnou a designovou koupelnu

2. nadzemní podlaží

Po dřevěných schodech vyjdete ke třem prostorným pokojům, najdete tu rodinnou koupelnu i „walk- in“ šatnu propojenou s prádelnou.

bazénová hala

Nádherný prostor určený pro relaxaci a zábavu celé rodiny. Sauna nesmí chybět!

1. podzemní podlaží

Je libo Garáž pro dvě auta, technickou místnost, pokoj pro hosty nebo velký sklep? To vše a ještě více najdete v našem podzemí:)

Vítejte v našem domě s bazénem a saunou!

Srdcem domu je určitě hlavní obytný prostor (60 m²). Obývací část s krbem je jídelnou s velkým jídelním stolem až pro 10 osob propojena s prostornou kuchyní s barem a vestavěnými spotřebiči.

Světlo do prostoru přináší 5 velkých oken orientovaných na tři světové strany (východ, jih, západ), zkrátka slunce celý den s krásným výhledem do zahrady ze všech stran.

Francouzskými dveřmi z jídelny projdete na zastřešenou jižní terasu a do zahrady, kde jsme trávili za teplého počasí celé dny.

Třešničkou na dortu v našem domě je jistě 45 m² velká bazénová hala s vyhřívaným bazénem s rozměry jsou 6×3 metry. Naše děti prakticky strávily dětství právě u bazénu.

Není však jen pro děti, protiproud poslouží sportovcům k nekonečné plavbě a vyhřívaná dlažba k příjemnému povalování po výkonu. Najdete tu i sprchu a jedno WC (celkem jich je v domě 5). Bazén má automaticky řízenou bez-chlórovou technologii slané vody a bezpečnostní lamelové krytí a navíc krásně svítí.

Z bazénové haly je možné vyběhnout přímo do zahrady, přes východní terasu. Jaké by to však bylo „domácí wellness“ bez sauny? Prostornou saunu pro 4–10 osob jsme proto umístili poblíž bazénu a v zimním období to byla naše milovaná oáza klidu a pohody.

Prodej domu s bazénem a saunou v Jílovém u Prahy – popis dalších prostor najdete na podstránkách

1. nadzemní podlaží

2. nadzemní podlaží

bazénová hala

1. podzemní podlaží