Výměna domovů

Víte, že existuje úžasný způsob cestování, kdy si skrz webové rozhraní jednoduše domluvíte výměnu svého domova za domov kdekoli na světě?

Proč tento způsob cestování milujeme?

Vyměníte si nejen dům, ale i auta a hlavně mnoho informací o místech, restauracích a atrakcích, které prostě musíte vidět…

Platíte pouze letenky a vracíte se se spoustou úžasných zážitků, které byste v hotelu těžko zažili. A hlavně! Máte spoustu nových přátel po celém světě a to se může v budoucnu velmi hodit. Už jen třeba pro skypování a zdokonalování znalosti cizího jazyka Vás i Vašich dětí.

S domem jsme měli velký úspěch v rámci výměny domů přes www.homeexchange.com. Uskutečnili jsme 6 báječných výměn s domy v USA (Kalifornie, Florida, Massachusetts) a měli jsme minimálně 100 nabídek na výměny domů doslova z celého světa!

Tento nový způsob cestování milujeme a rádi Vám poskytneme všechny informace, rady a tipy jak na to 🙂 Můžeme Vám věnovat celou prezentaci domu na webu a už balíte kufry a frčíte do výměnu na druhou stranu zeměkoule 🙂

Reference od našich nových přátel

Podívejte se, s jakými referencemi můžete náš dům koupit. Navážete jednoduše na naše úspěšné výměny!

Možná si teď říkáte, že nikoho cizího byste ve svém domě nesnesli. To už s Vámi rádi probereme osobně. Seznámíme Vás s každým opatřením,které je potřeba udělat pro to, abyste se při výměně cítili komfortně. Určitě Vás tento způsob poznávání cizích zemí pohltí.